A. de Jong Foundation behaald ANBI-status!

A. de Jong Foundation heeft officiële ANBI-status!

Per 1 januari 2023 is A. de Jong Foundation officieel aangemerkt tot een ANBI. Met deze ANBI-status (Algemeen Nut Beoogde Instelling) maken wij de volgende stap in het professionaliseren van onze stichting.

De A. de Jong Foundation is er voor evenementen en het ondersteunen van ANBI aangemerkte goede doelen. Wij faciliteren denk- of spierkracht, materieel of financiële middelen.

Net als vele andere stichtingen is ook A. de Jong Foundation afhankelijk van de overheid, het bedrijfsleven en giften van donateurs. Zonder hun hulp kunnen wij niet doen wat we nu doen. We zijn dan ook enorm dankbaar voor de hulp die wij tot nu toe al hebben gekregen. Onze verworven ANBI-status maakt het mogelijk om nog meer goede doelen en evenementen te ondersteunen.

Mocht u meer informatie willen ontvangen omtrent deze mooie ontwikkeling voor de A. de Jong Foundation, neem dan contact op met Niels Redert, n.redert@dejong.nl

Projectoverzicht

Hiermee maken wij de volgende stap in het professionaliseren van onze stichting.

Vergelijkbare projecten

A. de Jong Foundation in het nieuws!

Lees meer
A. de Jong Foundation behaald ANBI-status!

A. de Jong Foundation heeft officiële ANBI-status!

Lees meer